nodupdate - فروش بیشتر با افزایش مشتری

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9
» بازديد ديروز : 23
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 561
» بازديد سال : 11271
» بازديد کل : 19943
» اعضا : 0
» مطالب : 30

فروش بیشتر با افزایش مشتری


تاریخ انتشار پست : 1396/6/29 بازدید : 21
در مقالات این صفحه قرار است به بررسی روش‌های مختلف برای افزایش مشتری و فروش بیشتر یک کسب و کار بپردازیم. خواندن این مقالات را به تمام صاحبان کسب و کارها (چه آفلاین و چه آنلاین) توصیه می‌کنیم.
تکنیک ها و راهکارهای علمی برای افزایش مشتری

هدف اصلی یک کسب و کار مشخص است: کسب درآمد. پس سوال اساسی کسب و کارها این است: چگونه مشتری جذب کنیم و فروش خوبی داشته باشیم؟

برای این منظور دو راه مختلف پیش پای شما وجود دارد. یک راه این است که از مسیر آزمون و خطا بروید تا به مرور زمان بفهمید مشتریان شما چه خواسته‌هایی دارند. اما این مسیر هزینه‌های بسیار زیادی برای شما خواهد داشت و سوددهی خوب را به تعویق می‌اندازد. راه دوم هم این است که مقالات مختلف در این زمینه را بخوانید تا با تکنیک ها و ایده های اثبات شده برای متقاعدسازی مشتری و فروش بیشتر آشنا شوید. واضح است که این روش دوم بسیار سریع‌تر و به‌صرفه‌تر است.

اما… متاسفانه هیچ سایت فارسی معتبری در این زمینه وجود ندارد و هیچ‌کس به صورت اصولی و بر اساس مقالات علمی به ارائه ترفندها و شیوه های متقاعدسازی مشتری و افزایش فروش نپرداخته است.

دقیقاً به همین دلیل بود که بخش مذکور را راه انداختیم تا بتوانیم بهترین راهکارهای جذب مشتری و فروش بیشتر را با شما در میان بگذاریم. توجه داشته باشید که مقالات این بخش بر اساس تحقیق های علمی و استراتژی های اثبات شده فروش هستند و برای نوشتن آنها از منابع معتبر انگلیسی در زمینه بازاریابی استفاده شده است.
شناخت رفتار و عادت های مشتری برای افزایش فروش

شکی نیست که برای داشتن مشتری بیشتر و فروش بالا لازم است شما مصرف کننده و عادت‌های رفتاری او را بهتر بشناسید. چرا؟ چون دقیقاً با داشتن این شناخت درست از رفتار مصرف‌کننده است که می‌توانید رویکردها و استراتژی های درست را اتخاذ کنید و فروش بیشتر خود را تضمین نمایید. بنابراین در این بخش، ما فقط به ارائه شیوه ها و ترفندهای فروش نخواهیم پرداخت، بلکه سعی می‌کنیم دلیلی که دلیل تاثیر آنها در متقاعدسازی مشتری را نیز باش ما در میان بگذاریم. پس حتماً با ما همراه باشید.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد